Badania laboratoryjne i darmowe rodowody

PROMOCJE na badania laboratoryjne 

Dla osób dbających o dobrostan hodowli oferujemy niezwykle korzystne promocje na badania genetyczne (i nie tylko) kotów – uzyskaliśmy specjalną zniżkę dla naszych hodowców w aż trzech renomowanych laboratoriach specjalizujących się w diagnostyce weterynaryjnej.


• W Laboratorium Weterynaryjnym Centrum Badań DNA w Poznaniu, nasi hodowcy otrzymają 15 % zniżki na zlecone badania, wg specyfikacji na stronie: http://wet.cbdna.pl/dostepne-badania/koty/

• W Centrum Badań Weterynaryjnych VetComplex w Łodzi nasi hodowcy otrzymają nawet do 30 % zniżki na następujące badania: HCM typu I (MCO, RAG), HCM II (wszystkie rasy) i HCM III (RAG), PKD, oznaczenie grup krwi, FIP-FeLV-FIV, wymazy bakteriologiczne: http://www.vetcomplex.pl/?strona=domowe

• W laboratorium LangfordVets (Anglia, University of Bristol), nasi hodowcy otrzymają 20 % zniżki na wszystkie badania genetyczne.
Cennik w załączniku: Langford-Vets-Genetics-price-list-2020-21.pdf
https://www.langfordvets.co.uk/diagnostic-laboratories/services/cat-genetic-testing/

Wszystkim chętnym przypominamy, iż wymienione laboratoria oferują także korzystne pakiety ofertowe, obejmujące komplet badań zalecanych w danej rasie.

Zainteresowanych ofertą badań członków klubu prosimy o kontakt mailowy na adres: klub@ccamber.pl w celu uzyskania kodu rabatowego uprawniającego do zniżki.  


PROMOCJA – dwa rodowody gratis dla członków polecających nasze stowarzyszenie.

Ilekroć ktoś zapisze się do naszego stowarzyszenia Gdańskie Lwy, powołując się na Państwa polecenie i w ciągu roku nie zrezygnuje z członkostwa, to osoba polecająca otrzyma dwa najbliższe rodowody całkowicie za darmo!
W dodatku darmowe rodowody mogą się kumulować 🙂

PROMOCJA – bezpłatne szkolenie dla hodowców z mediów społecznościowych

Już niedługo zaprosimy naszych członków na szkolenie dla osób chcących pogłębić wiedzę i  praktyczne umiejętności z zarządzania mediów społecznościowych, właśnie takich jak instagram oraz facebook. W dobie braku wystaw i pokazów taka umiejętność to doskonały sposób na prezentację swoich kotów i hodowli na szerszym forum.
O nowinkach będziemy informować na bieżąco.